facebooktwitterlinkedingoogleplusyoutubepinterest

Przychodnia weterynaryjna Redvet została otwarta w Bogatyni w roku 2012. Od grudnia 2015 przyjmujemy w większym obiekcie przy ul. Słowiańskiej 18. Bierzemy systematyczny udział w specjalistycznych szkoleniach, a dzięki wyraźnie sprecyzowanym zainteresowaniom zawodowym i pracy zespołowej możemy nieść pomoc zwierzętom w ciężkim stanie, stosując nowoczesne metody diagnostyki i terapii. Rozbudowane zaplecze sprzętowe i lecznicze łączy się u nas z kameralną i rodzinną atmosferą, ponieważ w odróżnieniu od większych klinik nie pracujemy w systemie zmianowym i każde zwierzę może liczyć na kontynuację leczenia przez lekarza, który zdiagnozował problem i zna pacjenta.

Przykładamy dużą wagę do jakości wykonywanych usług i otwartych relacji z właścicielami zwierząt. Nie uznajemy kompromisów w kwestii bezpieczeństwa naszych pacjentów, dlatego do zabiegów zawsze stosujemy sterylne rękawiczki i narzędzia, jednorazowe sterylne fartuchy i obłożenia operacyjne oraz monitoring funkcji życiowych podczas operacji i w okresie okołooperacyjnym. Aby rozwiać niepewność, strach lub wszelkie wątpliwości dotyczące jałowości w postępowaniu lekarskim, bezbolesności wykonywanych zabiegów i ludzkiego traktowania pacjentów, jakie czasami mogą pojawiać się w umysłach właścicieli, w naszej przychodni opiekun może towarzyszyć wszystkim zabiegom, jakim jest poddawany jego zwierzak.

team1
Marta Górnik

Lekarz weterynarii
Internista. Szczególne zainteresowania to dermatologia i kardiologia. Prowadzi nadzór anestezjologiczny podczas operacji.

grey-facebookgrey-twittergrey-linkedin

team2
Marcin Górnik

Lekarz weterynarii
Zajmuje się ortopedią, okulistyką i chirurgią ogólną ze szczególnym naciskiem na artroskopię i inne procedury minimalnie inwazyjne.

grey-facebookgrey-twittergrey-linkedin

team3
Hanna Gajewska

Asystent
Odpowiada za rejestrację pacjentów, wykonuje czynności pielęgnacyjne przy zwierzętach i pomaga w ich przygotowaniu do zabiegów.

grey-facebookgrey-twittergrey-linkedin

 

 weterynarz gabinet Bogatynia

 

chirurg ortopeda okulista weterynarz

Bezpieczeństwo bez kompromisów

Podczas zabiegów operacyjnych zawsze stosujemy sterylne rękawiczki i narzędzia, jednorazowe sterylne fartuchy i obłożenia operacyjne oraz monitoring funkcji życiowych. Nie szukamy oszczędności tam, gdzie ich nie powinno być. Nie pozostawiamy miejsca na wątpliwości - nasza sala operacyjna jest przeszklona i widoczna dla właścicieli.

Bookmark and Share

© 2018 Redvet Przychodnia Weterynaryjna w Bogatyni